Apie mus

Apie mus

Vykstant intensyviai visuomenės technizacijai, neišvengiamai mažėja sisteminga raumenų apkrova, o mažėjant fiziniam aktyvumui mūsų laikais dažnesnės pasidarė ligos „dėl nepakankamo judėjimo“.
VšĮ Klaipėdos fizinio aktyvumo centras įkurtas tikslu sudaryti įvairias ir patrauklias galimybes suaugusiesiems, vaikams ir jaunimui bei specialių poreikių turintiems asmenims aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį, rūpintis kūno kultūros, sporto, turizmo, aktyvaus laisvalaikio ir poilsio, sveikos gyvensenos poreikių tenkinimu. Mes už judėjimą gamtoje, todėl visos mūsų propaguojamos ir siūlomos aktyvaus laisvalaikio pramogos yra organizuojamos atvirose erdvėse.
Viena iš pagrindinių įmonės veiklų – šiaurietiškojo ėjimo, kaip visiems prieinamos fizinio aktyvumo, sveikatos stiprinimo, rekreacijos, gydymo ir laisvalaikio formos plėtojimas.
Mūsų veikla – ne tik verslas, tai gyvenimo būdas! Prisijunkite prie mūsų ir tapkite aktyviai judančios hipodinamijai – NE sakančios, fiziškai aktyvios ir sveikos visuomenės dalimi!