Paslaugos

Paslaugos

Šiaurietiškojo ėjimo mokymai

Kviečiame Jus išmokti šiaurietiškojo ėjimo technikos ir patiems įsitikinti gamtos bei vaikščiojimo teikiama gydomąja galia! Siūlome Jum individualius ir grupinius užsiėmimus, kur sertifikuotas instruktorius praves praktinio mokymo instrukažą Jūsų pasirinktoje gamtinėje erdvėje ir aprūpins vaikščiojimo inventoriumi (lazdomis).
Užsiėmimus veda NWI (angl. Nordic Walking International) Vokietija bei Baltijos šiaurietiškojo ėjimo centro šiaurietiškojo ėjimo instruktoriaus sertifikatus turinti instruktorė, rekreacijos ir turizmo specialistė – Ina Lukoševičienė.

Pasiūlymai įmonėm

Norite atsilyginti darbuotojams už lojalumą ar tiesiog paskatinti juos gyventi sveikai? Nupirkite jūsų įmonės darbuotojam mokymų ciklo abonementą ar surenkite sveikatingumo iškylą gamtoje. Tai sustiprins komandinę dvasią ir suteiks papildomos energijos būsimiem darbam.

Pasiūlymai ugdymo įstaigom ir šeimom

Galvojate apie išvyką ar renginį, norite paminėti mokslo metų baigimo dieną ar tiesiog norėtumėte vaikam padaryti smagų, judrų siurprizą? Čia mes galime padėti jum suorganizuodami jūsų vaikam smagią šventę gamtoje. Mes taip pat esame paruošę mokyklos ir darželių vaikam aktyvias, fizišku auklėjimu grįstas, vykdomas žaidimais, iškylomis su krašto pažinimo ir meilės gamtai ugdymo uždaviniais programas, kurios gali būti pritaikomos tiek kūno kultūros pamokose, tiek užklasinėje ar savaitgalinėje veikloje.
Pasiūlymai sveikatingumo įstaigom
Kviečiame bendradarbiauti sudarant jūsų įstaigos darbuotojams ir pacientams sąlygas šios fizinės aktyvumo formos pažinimui ir prisidėti prie informacijos apie šiaurietiškojo ėjimo naudą sklaidos. Sertifikuotas instruktorius sutartą datą praves pasirinktinai teorinį (arba) praktinį užsiėmimą, kurio metu jūsų įstaigų darbuotojai ir/ar pacientai įgis teorinių ir praktinių žinių. Dalyviai bus aprūpinti vaikščiojimo inventoriumi (lazdomis).

Žygiai, kelionės

Mes organizuojame ir patys dalyvaujame įvairaus pobūdžio Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose žygiuose, festivaliuose, sveikatingumo renginiuose. Maloniai kviečiame jungtis, kooperuotis ir padidinti dalyvių gretas.

Laukiame pasiūlymų bendradarbiavimui iš organizacijų, sveikatingumo, sporto, mokyklų centrų, pavienių asmenų – organizatorių.